Witamy w wersji demo

Do dyspozycji zostanie Państwu oddany nowy, przyjazny panel administracyjny. Nasz CMS charakteryzuje się przede wszystkim przejrzystością oraz łatwością nawigacji i obsługi, a także wysoką funkcjonalnością, co pozwala na samodzielne zarządzanie treścią i strukturą serwisu.

Zobacz panel administracyjny

Responsywność

Tworzymy strony responsywne, dostosowujące się do rozdzielczości urządzenia na jakim są one wyświetlane. Technologia ta wydatnie zwiększa użyteczność witryny, ułatwiając nawigację na urządzeniach mobilnych nawet w rozbudowanych stronach internetowych.

Design

Mądrze zaplanowany projekt graficzny przyciąga uwagę, ułatwia komunikację z klientami. W naszej pracy kładzimy nacisk na nowoczesny, skuteczny design, który jest idnywidualnie przygotowywany dla każdego klienta.

Technologia

Podążamy za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi. Strony wykonujemya przy użyciu technologi (HTML5, CSS3), zgodnie z obecnymi standardami W3C.

CMS

Autorski System CMS pozwala w intuicyjny i szybki sposób zarządzać wszelkimi treściami merytorycznymi na stronie www.

Indywidualny projekt graficzny

Wspólnie z naszym działem graficznym ustalą Państwo zarówno pożądany układ, jak i kolorystykę strony. Pozwoli to na stworzenie profesjonalnej i nowoczesnej grafiki. W przeciwieństwie do konkurencji, dajemy Państwu możliwość nanoszenia zmian na projekt graficzny, łącznie aż dwóch iteracji poprawek do projektu graficznego co gwarantuje osiągniecie satysfakcjonującego efektu. Nasz dział graficzny przez cały

Ostatnie realizacje

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi wdrożeniami.

Chcesz być na bieżąco z naszymi promocjami?

Zapisz się do newslettera, a nic Cię nie ominie!

Partnerzy

Mieliśmy przyjemnośc pracowac dla:

Kontakt

Wojska Polskiego 7
41-400 Mysłowice

+48 32 223 87 80

kontakt@brandrace.pl

* Pola wymagane